Holky a kluci, prázdniny jsou v plném proudu :) My máme otevřeno od středy do neděle :) Nezapomeňte za hezkého počasí na plavky a ručník :)
X

Veškeré atrakce jsou vyrobeny a pravidelně kontrolovány certifikovanými výrobci, zcela dle zákonných předpisů.

Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě!

Rád zdoláváš překážky?

Chacha box

Jedná se o pětipodlažní zasíťovaný labyrint, který se skládá ze čtyř skluzavek, tunelů a mnoha dalších překážek pro malé i velké. V Chacha boxu si užijete spoustu zábavy, ať už na prolézačkách nebo třeba hrou na schovávanou.

Doporučený věk:
2 až 8 let

Baví tě skákání?

Trampolínové centrum

Pro milovníky skákání jsme připravili 7 profesionálních trampolín. Nechybí ani stěna ze suchých zipů, na kterou se děti mohou přichytit ve speciálních oblecích. Zkuste z výskoku skórovat do basketbalového koše nebo skočit do molitanových kostek.

Doporučený věk:
od 3 do 14 let

Hrajte si bezpečně

Koutek pro nejmenší děti

Myslíme i na ty nejmenší. Připravili jsme sestavu z měkkých žíněnek, po kterých se mohou batolit nejmenší děti. Jsou zde umístěny také hrací panely, které podporují rozvoj motoriky a paměti.

Doporučený věk:
do 2 let

Sportuješ rád?

Sportoviště

Baví tě různé sporty a chceš si je užít i se svými kamarády? Vezmi je s sebou do našeho zábavního parku a vyzkoušej beachvolejbal nebo tenisové kurty. Bavit se budeš ve skateparku, ale i na streetballovém hřišti.

Doporučený věk:
od 3 let

Rezervuj si některé ze sportovišť!
Rezervovat sportoviště

Máte rádi balonky?

Bazének s balónky a fontánkou

Vyzkoušejte jednu z nejoblíbenějších atrakcí pro menší děti. V bazénku mohou děti poznávat barvy míčků, házet si s nimi nebo v něm jen skotačit. Je zde umístěna vzduchová fontánka, která vystřeluje balónky do vzduchu. Součástí je také chacha box pro menší děti, který se skládá z prolézačky a skluzavky.

Doporučený věk:
od 2 do 6 let

Baví vás vaření?

Kuchyňky a dílničky

Prostor vybavený kuchyňkami je připraven pro malé kuchaře a kuchařky. Nachází se zde také spousta plyšových kamarádů, pro které mohou děti připravovat nejrůznější dobroty. Hra na různé role u dětí rozvíjí sociální dovednosti a schopnost komunikovat.

Doporučený věk:
od 3 do 10 let

Skáčete rádi do měkkého?

Nafukovací atrakce

Kdo by nemiloval skákací hrad? Navíc si užijete i nafukovací horu (pudink) nebo nafukovací skluzavku. Tyto oblíbené nafukovací atrakce jsou umístěny v centrální části herní plochy. Menší i větší děti si tak užijí skákání do měkkého.

Doporučený věk:
od 5 let

Baví vás lezení?

Lezecká stěna

Horolezecká stěna pro děti s měkkou dopadovou plochou prověří fyzickou zdatnost a obratnost. Vždy je třeba dohled dospělé osoby.

Doporučený věk:
od 3 do 10 let

Chcete oslavit narozeniny?

Narozeninové boxy

Přemýšlíte nad zážitky, na které děti jen tak nezapomenou? Speciálně vyhrazený prostor pro nezapomenutelnou narozeninovou oslavu je tím pravým. Užijete si překvapené dětské tváře a úsměvy od ucha k uchu.

Doporučený věk:
od 2 let

Zajímají tě moderní technologie?

Elektronická místnost

Pro milovníky moderních technologií je připravena místnost plná jezdících zvířátek, interaktivních her, vzdušných hokejů, motorek a moha dalších elektronických atrakcí. Z tohoto technického ráje se nikomu nebude chtít domů.

Doporučený věk:
od 3 do 10 let

Skáčeš rád přes překážky?

Parkourová tělocvična

Oblíbeným místem je i speciálně upravený prostor pro zkoušení parkourových cviků. Místnost je vybavená speciálními žíněnkami, překážkami a dalším sportovním náčiním. Naučte se parkour triky a můžete zazářit před kamarády.

Doporučený věk:
od 7 let

Chceš létat až do oblak?

Venkovní trampolíny

Také si někdy přeješ létat nad korunami stromů jako správný superhrdina? V našem venkovním areálu můžeš na trampolínách skákat nad hlavami ostatních. Užij si skvělou zábavu, buď volný jako pták a zkus vyskočit až do oblak.

Doporučený věk:
od 3 do 14 let

Jsi na prolézačkách jako doma?

Venkovní atrakce

Jsi silný jako tygr a mrštný jako veverka? Tak v tom případě si nenechej ujít zábavu na venkovních prolézačkách a překážkách. Zažít dobrodružství tam můžeš na široké škále atrakcí včetně pavoučí sítě, opičí dráhy a tajemné věže, ze které se sklouzneš po skluzavce.

Doporučený věk:
od 5 do 10 let

S vodou je vždycky nejvíc zábavy!

Vodní atrakce

Nezapomeňte na plavky a ručník!

Pokusy, osvěžení, překvapení. Stiskni knoflík, uveď vodní atrakci do provozu a čekej, co se bude dít. Jedinečné hrátky s vodou si užiješ v našem venkovním areálu plném zábavy a zážitků, které jinde nenajdeš.

Doporučený věk:
od 3 let

Když tě dožene mlsná...

Bistro a zázemí

Potom co si užiješ spoustu zábavy, je potřeba místo, kde nabereš sílu a doplníš energii. Tak neváhej, odhoď bundu v šatně, vyzkoušej všechny atrakce a pak si dopřej pořádnou sváču nebo oběd v našem bistru.

Pokud máš mladšího sourozence, maminka určitě uvítá možnost přebalovací místnosti a může zde strávit den plný zábavy opravdu celá rodina.

Chcete se stavit?

Kdy máme otevřeno

PONDĚLÍ, ÚTERÝ
zavřeno
STŘEDA až NEDĚLE
otevřeno

A kde nás najdete? Dětský svět Kroměříž, Velehradská 4080, 767 01 Kroměříž

Kudy k nám